Про компанію

«Сіті-маркет» – сучасна торговельна компанія, що пропонує покупцям широкий вибір товарів хорошої якості за помірними цінами. На ринку Черкас ми працюємо з 2016 року. Супермаркети нашої мережі знаходяться за адресою вул. Припортова, 46, вул. Дашкевича,26 та бульвар Шевченка 274.

В асортименті супермаркету – понад 15000 найменувань. На наших полицях можна знайти все – від напівфабрикатів до ексклюзивних тортів. Це овочі, фрукти, алкоголь, соління, м’ясо, риба, молочна продукція, кондитерські вироби, бакалея та багато іншого. У нас ви можете купити також товари для найменших членів вашої родини – в супермаркеті діє дитячий відділ, де продається дитяче харчування та засоби гігієни. Ми дорожимо своїми клієнтами, тому підбираємо для ваших малюків лише якісні товари.

Ми хочемо, щоб покупки приносили вам максимальне задоволення і були вигідними. Це і є основним завданням нашого магазину. Наш супермаркет постійно надає вигідні акційні пропозиції своїм відвідувачам: щомісячно діє акція на 1000 товарів , яка дозволить економити ваш сімейний бюджет. Аби наші клієнти не витрачали свій час на пошук вигідних пропозицій, налагоджено випуск спеціальних листівок, які допоможуть вам обрати необхідний товар без довгих мандрівок по відділах.

У асортименті наших супермаркетів є і товари власних торгових марок а саме піца, торти та тістечка, хліб та хлібобулочні вироби, кулінарія та напівфабрикати. Ми створюємо їх, щоб ви могли придбати якісні товари за доступними цінами.

Наш магазин – це не лише місце, де ви можете придбати необхідний товар. У маркеті є зона кафе, де ви в будь-який зручний для вас час можете посмакувати найсмачнішою у місті кавою.

Ми дбаємо про комфорт наших відвідувачів.